logo.jpg, 8,7kB spokojny kredyt paszport energetyczny spokojna okazja

o firmie

kontakt

Misją naszej Firmy jest dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości usług związanych z budowaniem lub renowacją budynków mieszkalnych i użytkowych oraz takie nimi zarządzanie aby czas budowy był dla Inwestora czasem spokoju i relaksu.

Firma Spokojna Budowa powstała w 2007 roku. Stworzyły ją osoby posiadające już doświadczenie w branży budowlanej, ale rozczarowane niskim poziomem usług budowlanych świadczonych w naszym kraju. Nie podobał nam się sposób traktowania klientów, polegający na nieuczciwych praktykach biznesowych oraz lekceważącym podejściu do ich potrzeb. Niska kultura osobista, zawyżone ceny, słabej jakości wykonawstwo - tego postanowiliśmy unikać w Spokojnej Budowie.

W zgodzie z misją naszej Firmy oraz w oparciu o nasze przekonania, doświadczenie i umiejętności stworzyliśmy wyjątkową ofertę na rodzimym rynku budowlanym. Ofertę kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych, najczęściej domów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, począwszy od fazy kosztorysowania aż po prace wykończeniowe. Zapewniamy całościowe zarządzanie inwestycjami: przygotowywanie wycen, dostarczanie materiałów, wprowadzanie kolejnych ekip wykonawczych; zarządzanie i nadzorowanie całego procesu wykonawczego. Zapewniamy Spokój na Twojej Budowie!

Dążymy do tego, aby każda osoba która zdecyduje się na podpisanie umowy z naszą Firmą, tym samym mogła przestać troszczyć się o to: czy towar przyjedzie na czas? Czy materiał jest odpowiedniej jakości? Czy majstrowie będą trzeźwi? Czy nie zrobią fuszery? Czy moje pieniądze nie zostaną wykorzystane na budowę innego domu? Czy firma nie splajtuje natychmiast po przyjęciu zaliczki? Czy nie wypowie mi już zawartej umowy, aby sprzedać mieszkanie innemu klientowi za wyższą cenę? Czy nie będziemy musieli znowu zwolnić się z pracy, aby dopilnować wszystkiego na naszej budowie?

Dzięki umowom zawartym z renomowanymi producentami materiałów budowlanych i wykończeniowych, dzięki stale monitorowanej i nadzorowanej współpracy z wysokiej klasy wykonawcami, także za sprawą własnego doświadczenia, wiedzy i umiejętności zapewniamy Wam opiekę i spokój przez cały okres trwania inwestycji!

ADRES: Przeźmierowo
ul. Strumykowa 22
NIP: 781-107-09-43
GSM: 662 144 458Wyślij zapytanie:
NAZWISKO:
E-MAIL:
o firmie | aktualności | oferta | galeria | jak działamy | nasi producenci | praca i współpraca | rekomendacje

design: Agencja Interaktywna Be1
tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie